סגירה
ילדה מסיימת יום עבודה במכרה

1000 מילים

ילדה מסיימת יום עבודה במכרה
ילדה מסיימת יום עבודה במכרה

תמונה אחת שווה הרבה, אני לא סגור על האלף מילים, אבל היא יכולה בקלות לפתוח אינספור דיונים.

למי מכם שמעוניינים לשלב אקטואליה בשיעורי חינוך אזרחות, או בכל שיעור אחר, ישנו מאגר תמונות מעולות המתעדכן בהתאם לאירועים אקטואליים, והבנוי על פי נושאים ניתן למצוא באתר The Big Picture, לדוגמא, ניתן לעורר דיון על הדרת נשים ועל מצבן העכשווי, באמצעות שימוש בתמונות העוסקות בנושא ברחבי העולם בקישור הבא:
שימו לב לא לשלוח את התלמידים באופן ישיר לאתר מכיוון שיש לעיתים תמונות בעייתיות לצפייה לא מבוקרת.

מאגרים מעולים נוספים של תמונות אקטואליות אפשר למצוא בסקציית התמונות של מגזין TIME. מאגר נוסף שייך לסוכנות הידיעות רויטרס, למאגר זה יש ממשק וויזואלי מעניין ורחב היקף.

המאגר האחרון, אתר ה-BBC, מביא כהרגלו תמונות איכותיות ועדכניות.

כל אחת מהתמונות המופיעה במאגרי התמונות יכולה להוות פתיח מעולה לשיעורים בנושאים אקטואליים, ניתן גם להסתכל על התמונות פעם בשבוע ולראות תוך חמש דקות את העולם דרך העיניים של אנשים אחרים, מרענן רשמי של נקודת מבט.

דביר קפלן

מורה, מחנך ומאמין אמיתי ביכולת של טכנולוגיה להעשיר את עולם החינוך והפדגוגיה במאה ה-21.
וכמובן, מחפש אנשים שיהיו שותפים לחזון.

Warning: printf(): Too few arguments in /home/dvirka5/public_html/dvirkaplan.com/wp-content/themes/nucleare/inc/template-tags.php on line 117

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/dvirka5/public_html/dvirkaplan.com/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273